KTL Racing motoklubi karikad

MOTOKLUBI KTL RACING

Krossiklubi KTL Racing on loodud koostöös KTL OÜ ja teiste krossifanaatikutega. Meiega on oodatud liituma kõik krossi- ja enduro sõitjad.

Klubi aastamaks
50cc – 65cc = 0€
Noored kuni 18a = 50€
Täiskasvanud = 85€

Liitumiseks saada täidetud ning allkirjastatud avaldus ja foto emailile ktlracingklubi@gmail.com

DOWNLOAD APPLICATION
Laadi avaldus alla

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedias!

KTL Racing klubi 2022.a hooaeg!

 • Klubiliikme aastamaks 2022.a : täiskasvanu 85€, nooruk kuni 18a 50€ , 50cc ja 65cc tasuta + klubi ostab neile hooaja litsentsi (kindlustuse teevad lapsevanemad ise)
 • 2022.a hooaja soodustusega radade valik: Tankokas (Gepa rada), Maardu, Tuula, Türi, Tihemetsa (kehtib ainult grupi soodustus alates 10st sõitjast), Jõgeva, Kohila, Märjamaa, Dubai (veel lahtine)
 • 2022.a hooaja kokkuvõttes kolme parima premeerimine viies erinevas arvestuses KTL-i kinkekaartidega:
  • 50cc ja 65cc – 1. koht 150€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 2. koht 100€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 3. koht 50€ väärtuses KTL-i kinkekaart.
  • EMV, 85cc alates – 1. koht 500€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 2. koht 300€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 3. koht 100€ väärtuses KTL-i kinkekaart.
  • Enduro EMV ja EKV – 1. koht 500€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 2. koht 300€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 3. koht 100€ väärtuses KTL-i kinkekaart.
  • MX liiga, 85cc alates – 1. koht 300€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 2. koht 200€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 3. koht 100€ väärtuses KTL-i kinkekaart.
  • EHKK, 85cc alates – 1. koht 300€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 2. koht 200€ väärtuses KTL-i kinkekaart, 3. koht 100€ väärtuses KTL-i kinkekaart.

                   Kokku anname ära 3300€ väärtuses KTL-i kinkekaarte!

 • Toimub 6 klubi sarja etappi, millest peab osalema viiel, et pääseda hooaja lõpus loosikasti. Loosikasti auhinnad: 5 x 2023.a hooaja klubi kaart, 5 x 100€. Lisandub klass beginner, kes sõidab koos hobi klassiga. Hooaja lõpus autasustame nelja klassi: lapsed 50 ja 65cc, beginner, hobi ja open. Seoses elektroonilise ajavõtu kasutusele võtuga, on tulemas veel mõningased muudatused, mis peaksid omavahelist mõõduvõttu huvitavamaks tegema, aga sellest juba vahetult enne klubi sarja esimese etapi toimumist. Igal etapil on tagatud meditsiiniline julgeolek. Samuti kutsume igale etapile kohale fotograafi. Osavõtu tasud jäävad samaks…20€ lapsed, 30€ beginner, hobi ja open. Viimane 6. etapp on kestvuskross, kus lapsed sõidavad 30 minutit järjest ja beginner, hobi ning open 60 minutit järjest. Kõik viimase etapi punktid lähevad kirja topelt!
 • 2022.a hooajal lisandub Hans Priideli kõrvale ühistrenne läbi viima Kristjan Rätsep. Seoses sellega saame rohkem rõhku panna hobi korras krossi sõitvate klubiliste arengule. Hakkavad toimuma ka algajate ja vähem edasi jõudnud laste sõidutrennid. Võtame kasutusse ühistrennidesse registreerimise süsteemi, mis peab välistama liiga suure osalejate arvu ühes trennis. Plaan on korraldada kevadel, enne hooaja algust, vähemalt kaks 2-3 päevast treeninglaagrit, et hakata koos kiirust koguma.
 • KTL Racing klubi korraldab kevadel 04.2022.a. järjekordse kestvuskrossi “Saku Off-Road”, mis kuulub EMV ja EKV arvestusse. Uuendusena kuulub see võistlus nüüd ka “Sandmani” tiitli arvestusse. Läbirääkimised käivad ka sügisel ühe MX Liiga etapi korraldamise osas Tallinna külje all, aga täpsemat infot on veel vara jagada.
 • Klubi 2022.a hooaja eelarve on paberil juba koos ja täname südamest nii vanu, kui ka uusi toetajaid. Ilma Teieta oleks keeruline plaane ellu viia.

Toetajad:

Pakenditööstuse logo
Arctic Sport logo
Mergi logo
Kaleksis OÜ
Kassi Auto logo
http://www.motogate.ee/
LedPuu OÜ logo
Sonne Disaini logo
https://365jp.eu
EFT Logo
http://defton.ee/
https://sakuautokeskus.ee/
https://toyotaabi.ee/
Tiitom Lilled OÜ
https://synk.ee/
https://skawen.com/
https://www.jsvara.eu/
https://www.proit.ee/
https://www.kmt.ee/et/
http://www.boston.ee/
https://www.mysnack.ee/
Kaleksis OÜ
Kaleksis OÜ
Maasi Ehitus OÜ
Fantic Motor Eesti
KTL OÜ

Kui soovid ka motoklubi tegemisi toetada ja enda logo siia saada, siis kirjuta meile!